KOMUNIKATY

Szanowni Państwo!!!

Informujemy, że zapisy dzieci na dyżur wakacyjny do Naszego Przedszkola będą przyjmowane od 07.05.2018r. ( poniedziałek)

Przypominamy, że Nasze Przedszkole pełni dyżur w okresie od 13.08-31.08.2018.

Osoby zainteresowane innymi terminami powinny złożyć wniosek osobiście do przedszkola, które w danym terminie ma dyżur. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowy harmonogram placówek dyżurujących dostępny na stronie internetowej przedszkola

( www. przedszkole8chrzanów.pl) w zakładce – dla rodziców.

Tam znajdą Państwo również wniosek do pobrania (od 07.05.18)

DYŻUR WAKACYJNY

Przypominamy, ze zapisy na dyżur wakacyjny trwają

do 15 czerwca 2018r.

Rodzice, którzy są zainteresowani posłaniem dziecka w okresie wakacji do przedszkola dyżurującego, proszeni są o zabranie z przedszkola, wypełnienie i złożenie w przedszkolu dyżurującym karty zgłoszenia dziecka na dyżur.

Jednocześnie przypominamy, że blankiet do uiszczenia opłaty za dyżur należy pobrać z przedszkola dyżurującego, dokonać wpłaty za okres wakacji a potwierdzenie opłaty oddać do dyżurującego przedszkola przed rozpoczęciem dyżuru.